22
побажання
22
порівняти
22
кошик

Еко-Сумка IVONA з внутрішньою ламінацією, 50S800190, натуральний/чорний

204 грн.

Виробник: ENEY

Артикул: 50S800190

Наявність: 2774

- +
Купити вже
Опис
Питання та відповіді
Специфікація
Відгуки (0)

Сумки з екоматеріалів - це актуальний і модний тренд! Джут, який використовується для виготовлення сумки, не завдає шкоди навколишньому середовищу ні при виготовленні, ні при утилізації. Сумка IVONA з джуту та парусини універсальна і багаторазова. Сумку IVONA зручно носити з собою, вона досить легка і практична. Усередині сумка IVONA має водовідштовхувальну ламінацію, яка ще й допомагає тримати форму. Так що можна заповнити сумку всім необхідним і не боятися, що вона порветься або розтягнеться. Матеріал сумки має природне забарвлення, довговічний, не вигоряє на сонці і стійкий до зношування.

Задати питання про цей товар

Основні характеристики

Виробник ENEY
Категорія Для жінок. Для дівчат.
Матеріал Джут, парусіна
Цупкість матеріалу, г/м² 350 гр/м²
Вага 250 г
Розмір 40х15х35 см
Колір Натуральний/чорний
Модель сумки Шопер
Подія Повсякденні
Артикул виробника 50S800190

Написати відгук

Сьогоднішні пропозиції

Акційні товари
Популярні товари
Високо оцінені
Недорогі пропозиції
Обираючи подарунок близькій людині, кожен з нас замислюється що б таке презентувати, щоб річ була і ..

Останні новини

Як вибрати подарунок?
Выбирать подарок дело непростое. Это подтвердит каждый кто хоть раз это делал. Дни рождения, свадьбы, рождение ребенка, юбилеи, новоселье и, конечно же, праздники - это все случаи, которые обычно требуют от нас покупки подарков.
Детальніше
Чашка — універсальний подарунок
Никого не удивит идея презентовать другу или коллеге чашку в какой-либо праздник. Этот предмет посуды достаточно распространён, популярен и имеется у каждого
Детальніше
Що прийнято дарувати?
Дарить подарок – это целая наука. Подарок, прежде всего является знаком внимания, дружбы, любви, восхищения. Это неотъемлемая часть вежливости, одно из наиболее характерных ее проявлений.
Детальніше
Водяно-питной режим школяра
Вода – одна из основных составляющих здорового питания ребенка. И, однако же, согласно статистике, более 70% школьников и дошкольников ежедневно недополучают обычную питьевую воду.
Детальніше
Термокружка - нужный и стильный аксессуар!
Термокружки давно перестали быть посудой для походов. Сегодня их носят с собой везде – на деловые встречи, в офис, на прогулку или в зал на тренировку.
Детальніше